O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe PROMEL Spółka z o.o. istnieje od 1997 roku. Od początku nasza działalność związana jest z branżą mechaniczną i produkcyjną.

Specjalizujemy się w regeneracji zaworów produkcji krajowej, jak i zagranicznej. Zajmujemy się naprawą i serwisem automatyki przemysłowej.


Firma opierając się na doświadczeniu swoich pracowników w zakresie napraw i regeneracji szybko znalazła uznanie na rynku regionalnym, zyskując szerokie grono odbiorców. Konsekwentna realizacja polityki najwyższej jakości oraz zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o najmniejsze szczegóły docenili wiodący producenci na rynku Warmii i Mazur oraz całej Polski. Dalsze plany spółki zakładają ciągły rozwój zarówno w branży produkcyjnej jak i usługowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na naszej stronie internetowej i zachęcamy do skorzystania z oferowanych usług.

Zapewniamy elastyczność pozwalającą na dostosowanie się do indywidualnych wymagań zleceniodawcy.


Zakres działalności:

 

Certyfikaty
+48 89 533 18 17
Nasze usługi

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.